דלג לתוכן העמוד

חברי המועצה

ישראל גל
ראש העיר
ביאליק 11
רון מלכה
סגן ומ"מ ראש העיר - מחזיק תיק החינוך
הקשת 2,
עמי כחלון
סגן ראש העיר
הרצפלד 7
כוכבה קניסטר
חברת מועצה ויו"ר ועדת הקלות במיסים
הרצל 37
עו"ד אלונה בומגרטן
חברת מועצה ומחזיקת תיק הספורט
הכפר 13
נפתלי כהן
חבר מועצה , מחזיק תיק תרבות תורנית
ישעיהו 2
משה דאלי
משנה לראש העיר , יו"ר החברה הכלכלית , יו"ר ועדת מכרזים ,יו"ר ועדת תנועה ותמרור , יו"ר ועדת עולים וגמלאים
ירושלים 36
ירון יעקבי
סגן ראש העיר מחזיק תיק השירותים החברתיים
הכפר 7
תמרה שיפרין
חברת מועצה
תנועת המרי 2
עמית עשהאל
חבר מועצה
יצחק רבין 24
עו"ד גיל מיכלס
חבר מועצה
הנשיא 10
ליאת ארבל
חברת מועצה
הרימון 2
ישראל צימרמן
חבר מועצה
המעגל 32
אתי סאפן
מנהלת לשכת סגן ראש העיר
יצחק רבין 41 קרית אונו

מנכ"ל

חיים סופר
מנכ"ל העירייה
טלי סנטו
ע' מנכ"ל
יצחק רבין 41, קריית אונו
שירן אמר
מזכירה
יצחק רבין 41, קריית אונו
ליאת גרוסמן תמיר
יועצת מעמד האשה וממונה על מניעת הטרדות מיניות
יצחק רבין 41
ממונה על שימור האנרגיה

האלון 1 פינת סעדיה גאון קרית אונו

אגף חינוך

רון מלכה
מ"מ וסגן ראש העיר, מחזיק תיק החינוך
נירה פרידמן
מנהלת אגף החינוך
יצחק רבין 2, קריית אונו
מיכל כהן
עוזרת מנהלת אגף
יצחק רבין 2 קרית אונו
ליאור וידל שומן
מנהלת מחלקת תקציבים
טלי משה
מנהלת המחלקה לטיפול בפרט
סיגל דגמי
אחראית תחום המח' לטיפול בפרט
רבין 2, קריית אונו
מירב וייס
מנהלת מחלקת בתי ספר
מוריה חבושה
רכזת השירותים הדיגיטליים
יצחק רבין 2 קרית אונו
סיגלית יחיאל הברי
מזכירת המחלקה
רחלי ליפשיץ
מנהלת מחלקת גני הילדים
יצחק רבין 2 קרית אונו
גלי פתחי
אחראית תחום גני ילדים
יצחק רבין 2
מורן בר-כליפה
מזכירת מח' גני ילדים
יצחק רבין 2
אירנה בוכמן
מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
צפי אדמוני
מזכירת המחלקה
וולך 35, קרית אונו
ריקי דבורה
מנהלת המחלקה לקידום נוער
רש"י 2 א' קרית אונו
אורנה ברדוגו
רכזת פניות הציבור וקשרי חוץ בחינוך
יצחק רבין 2 קרית אונו
לאה כהן
קצינת ביקור סדיר
יצחק רבין 2
קרן חייקה
אחראית תחום היסעים
יצחק רבין 2
גבע שלו
מנהל מחלקת תפעול מוסדות חינוך
שירלי מרקו
מזכירת רכש
משה סגל
רכז מועדוניות

אגף גבייה

דרור שי
מנהל אגף הגבייה והממונה על הכנסות העירייה
יצחק רבין 41 קרית אונו
איילה כהן
מנהלת גבייה
יצחק רבין 41 קרית אונו

מוקד תשלומים ובירורים

מוקד תשלומים - 24 שעות ביממה

אגף הגזברות

ליאור בן טריה
רו"ח - גזבר העירייה
רח' יצחק רבין 41 קרית אונו
סיון עמרה דדון
סגנית גזבר
יצחק רבין 41, קריית אונו
אדוה גלמידי
עוזרת גזבר
יצחק רבין 41, קריית אונו
אלדד חזי
חשב העירייה
יצחק רבין 41 קרית אונו
יעקב כהן
מנהל מחלקת הנהלת חשבונות

תכנון והנדסה

אדר' צביקה לוין
מהנדס העיר
אדר' הדס קרן
אדריכלית העיר
אתי בן-זקן
עוזרת מהנדס העיר
יצחק רבין 41 קרית אונו
מירב הדרי
מנהלת אגף רישוי
ג'ולי בראל
רכזת רישוי בוועדה לתכנון ובניה
יצחק רבין 41 קרית אונו
גנאדי קוסוי
מנהל מחלקת פיקוח
מזל לוי
מנהלת הוועדה לתכנון ובנייה, מזכירה מחלקת פיקוח
יצחק רבין 41 קרית אונו
חיים נגר
מנהל אגף בינוי, בטיחות, חשמל ומאור
יצחק רבין 41 קרית אונו
מהנדס לאוניד פישל
מנהל מחלקת תשתיות
יצחק רבין 41 קרית אונו
אודי אברהם
חשמלאי העירייה
יצחק רבין 41 קרית אונו
אהרן אליהו, עו"ד
נציב פניות תושבים ומנהל שירות ותהליכים
נעמי עזר
מזכירת אגף בינוי וחשמל

הועדה לתכנון ובנייה

ישראל גל
ראש העירייה
יצחק רבין 41
אתי בן זקן
עוזרת מהנדס העיר
אדר' יעל חיא
מנהלת מח' תכנון וסגנית אדר' העיר
גנאדי קוסוי
מנהל מחלקת הנדסה וממונה על מח' פיקוח
ג'ולי בראל
רכזת רישוי בוועדה לתכנון ובניה
רינת קורס
מנהלת מחלקת נכסים והשבחה
מזל לוי
מנהלת הוועדה / ופיקוח
יעל כהן קריינין
בודקת היתרים
מוריה יעקוביאן
בודקת היתרים
חני דוידוביץ
בודקת היתרים
אהרן אליהו, עו"ד
נציב פניות תושבים ומנהל שירות ותהליכים

יועצים חיצוניים של הוועדה

חברת "אביב"
איכות הסביבה
מלין מהנדסים בע"מ
ניקוז מי נגר (צומת סביון)
שמוליק דוארי
יועץ קרינה
החברה לטכנולוגיות
מדיניות צומת סביון/צילי

אגף הרווחה (שירותים חברתיים)

לילך טרבינוביץ'
מנהלת האגף לשרותים חברתיים
יאיר שטרן 1, קרית אונו
חגית אל על
עוזרת מנהל האגף לשרותים חברתיים
יאיר שטרן 1, קרית אונו
אביבה גודו טספאי
עו"ס משפחות
דורית סגל
עו"ס סדרי דין + אלימות במשפחה
יאנה שץ דולב
עו"ס נערות וסדרי דין
יעקב (קובי) ברכה
עובד קהילתי מיצוי זכויות
לירון רביבו – גורט
מנהלת תחום נוער וצעירים בסיכון והתמכרויות
נעמה דרורי
רכזת תוכנית תעסוקה ארגון בעצמי
מיטל אשרי
עו"ס משפחה
מיכל עובדיה
עו"ס לילדים נפגעי אלימות ועדים לאלימות במשפחה
מיכל קרני
סגנית מנהלת האגף ומנהלת מחלקת פרט ומשפחה
מילי ארז
עובדת זכאות
סוזי אילוז
עו"ס משפחה, דרכי טיפול + סדרי דין
עמנואל רז
עו"ס התמכרויות נוער
ענבל חדד
עו"ס קהילתית
ענבר אלפיה
עו"ס תוכנית יתד + נערות
צביה יששכר
רכזת קליטת עליה
ציפי דרהי
רכזת ניצולי שואה
ציפי ליברמן - פרץ
מנהלת התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
ציפי רוט
מנהלת המחלקה לרווחת הגמלאי
רונית שוורץ
עו"ס מנהלת המרכז לאלימות, מש"ה
רחלי ציוניסט
עו"ס משפחות, פק"ס חוק נוער
שני גרינשטיין
עו"ס שיקום
שרון אנג'ל קוגלר
עו"ס אלימות במשפחה + וחוק נוער
שומר
מאבטח באגף רווחה רח' שטרן 1
אליה גילה
מזכירת המחלקה לרווחת הגמלאי
ענתבי אורטל
עו"ס ורכזת התעללות והזנחה
ביטון קרן לבנת
עו"ס ורכזת מתנדבים
סימן טוב יפעת
עו"ס קשישים, ופק"ס חסרי ישע
חיימי שרית
עובדת זכאות המחלקה לרווחת הגמלאי
נגר מירב
רכזת מועדון גמלאים וגמלאיות
נתנאל אורן
מאבטח במחלקה לרווחת הגמלאי
אשכנזי אפרת
מנהלת תכנית נתיבים להורות + עו"ס מועדוניות
וסר ניצה
מזכירה בתחנה לטיפול זוגי ומשפחתי
רביב רחל
מנהלת המחלקה העירונית להתנדבות
נתנאל אורן
מאבטח במחלקה לקשיש
גלית שמיר
רכזת התנדבות
ליאת מרמלשטיין
עו"ס רווחת הגמלאי
רקפת יצחקי
מזכירה באגף הרווחה
אולגה גרון
עו"ס אוטיזם
אסנת ביטון
מזכירה של סגנית מנהלת האגף ומנהלת מחלקת פרט ומשפחה
אסנת אבני
עו"ס התמכרויות מבוגרים
נגה בן זאב
עו"ס התמכרויות מבוגרים
רעות צוק
עו"ס משפחות ועו"ס במרכז לשלום המשפחה
עינב לב-רון
עו"ס משפחה

בטיחות בדרכים, תנועה, תחבורה ונגישות

אפרת מועלם
מנהלת בטיחות בדרכים תנועה תחבורה ונגישות
יצחק רבין 41 קרית אונו

אגף שיפור פני העיר

בלה גולדברג
מזכירת מחלקת תברואה
רחל בלו
מזכירת מחלקת תברואה
עמי כחלון
משנה לראש העיר מחזיק תיק שפ"ע
יבגני ורניק
מנהל האגף
טלי יצחק
מזכירת האגף
יצחק רבין 41 קרית אונו
חן טנא
מנהל מחלקת תברואה
רחוב האלון פינת סעדיה גאון
איריס אקוס
מנהלת מחלקת גנים ונוף
שדרות יהודית מאחורי מחסני העירייה
עינת פאר
מזכירה מחלקת גנים ונוף
שמעון דנוך
מנהל מחלקת אחזקה
מחסני העירייה, שדרות יהודית
חניתה אלהב
מזכירה מחלקת אחזקה
שמרית דויטש
מזכירת מדור רכב
רוני נעמן
מנהל רכב

איכות הסביבה

אודי רובין
רכז גינה קהילתית עבר הירדן
טלי יעקובי שוורץ
רכזת הגינה שבחורשה
אהרון ציקורל
מנהל המחלקה לאיכות הסביבה
יצחק רבין 41 קרית אונו

האגף לחירום, בטחון ופיקוח

לילי סבן
מזכירת מחלקת פיקוח ושיטור
ש"י עגנון 17 קרית אונו
מר עדי מעוז
מנהל האגף
רש"י 2 א'
ששי דבורה
מנהל מחלקת פיקוח ושיטור עירוני
שי עגנון 17
יובל אשרוב
קב"ט מוס"ח
רש"י 2 א'
ליאור סטמקר
קב"ט מוס"ח
רש"י 2 א'
ליאור דוידיאן
מפקח חברת האבטחה
רש"י 2 א'

אגף הספורט

לי סמך
מזכירת אגף הספורט
יצחק רבין 41 קרית אונו
לילי ישראל
אחראית תחום בספורט
אייל מדינה
מנהל מדור הספורט והתחום התחרותי
אורית שירן פז
רכזת ספורט לגמלאים
יצחק רבין 41, קריית אונו

המחלקה לנוער וצעירים

מאור ניר
מנהלת יחידת הנוער
חנה ישעיהו
מנהלת המחלקה לנוער וצעירים
הגפן 13
קורל וקסלר
מנהלת יחידת הצעירים
ירין סויסה מרסיאנו
מנהלת הצוללת האדומה
רח' סוקולוב 8, גן הגיבורים, קריית אונו
עומר פרידמן
רכז נוער
נהר הירדן
שירה בן דוד
רכזת
רחוב שלמה המלך 28 קריית אונו

דובר העירייה

ניצן צוריאל
דובר העירייה
יצחק רבין 41 קרית אונו

הלשכה המשפטית

עו"ד אלון רום
(שופט בדימוס) - היועץ המשפטי
יצחק רבין 41 קרית אונו
עו"ד שלי קרייצר אביטבול
סגנית היועץ המשפטי
יצחק רבין 41 קרית אונו
עו"ד דרור סירי
תובע עירוני
עירית מור
מנהלת הלשכה המשפטית
יצחק רבין 41 קריית אונו

מבקר העירייה

שימי זהבי
משרד מבקר העירייה והממונה על תלונות הציבור
יצחק רבין 41 קרית אונו

אגף משאבי אנוש

שרון רוזנטל
מנהלת האגף
אדר יגודייב
מזכירת האגף
יצחק רבין 41 קרית אונו

אגף תכנון אסטרטגיה, חדשנות ואינטגרציה

חן ארד
מנהלת האגף תכנון אסטרטגיה, חדשנות ואינטגרציה
יצחק רבין 41 קרית אונו
עופר חליפה
מנמ"ר
יצחק רבין 41, קריית אונו
שיר חבה אלתגר
מזכירת אגף

לשכת ראש העיר

רוית בן צור ברקי
מנהלת לשכת ראש העיר
יצחק רבין 41 קרית אונו
אתי סאפן
מנהלת לשכת סגן ראש העיר
ניר טאקו
עוזר ראש העיר
יצחק רבין 41 קרית אונו
רואי בן דוד
עוזר בלשכת ראש העיר

אגף שירות לתושב

מיכל רוזנשיין
מנהלת האגף שירות לתושב
רוזית לוי
מזכירת אגף שירות לתושב
מיכל לנדסמן
מנהלת מרכז שירות לתושב
רחוב הכלנית 5 קריית אונו
מר טל שחר
מנהל המוקד העירוני
דרור קוממי
אחראי תרבות הדיור
יצחק רבין 41 קרית אונו
ג'קלין לוזון
ממונה פניות ציבור וחופש המידע
חנה נעמת
נציגת משרד הפנים בקרית אונו
יצחק רבין 41 קרית אונו
לירן בן חי
לירן בן חי
נציגה במרכז שירות לתושב
הכלנית 5 קריית אונו בקומת הקרקע
עדי דבי
עדי דבי
נציגה במרכז שירות לתושב
הכלנית 5 קריית אונו בקומת הקרקע
חנן זדיירמן
חנן זדיירמן
נציג במרכז שירות לתושב
הכלנית 5 קריית אונו בקומת הקרקע
איתמר אורפייג
איתמר אורפייג
נציג במרכז שירות לתושב ואחראי דיגיטל
הכלנית 5 קריית אונו בקומת הקרקע

אגף לקידום ורישוי עסקים

דורית לוי
מנהלת אגף קידום רישוי עסקים ושילוט
יצחק רבין 41 קרית אונו
אלי שטרן
מנהל בטיחות עירוני
יצחק רבין 41 קרית אונו

רבנות ומועצה דתית

גב' צילה יוסף
מקווה ברח' ש"י עגנון 1
גב' שירה אשכנזי
מקווה בשד' קק"ל 19 (חדש)
גב' מירי טרוסט
מקווה בשד' קק"ל 19 (חדש)
גב' מוריה אליהו
מקווה בשד' קק"ל 19 (חדש)
גב' שרה שטרית
מקווה ברח' הגפן 12
יואב כהן
ממונה על המועצה הדתית
יעקב ליסנר
מזכיר רב העיר
יעקב ליסנר
מנהל מח' נישואין ומזכיר רב העיר
אילנית שאער
מזכיר המועצה הדתית
אתי קראקו
מזכירת המועצה הדתית
הנשיא 54, קריית אונו, ת.ד. 138
הרב אליהו צוברי
מפקח מחלקת הכשרות
שרה מתתיהו
בלנית
הגפן 12, קריית אונו

התחדשות עירונית

רותי נורמן זק
ראש המינהלת
רחוב לוי אשכול 131
ערן צימרמן
אחראי תחום חברתי
רחוב לוי אשכול 131

נציגי ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים

בינוסוביץ מתן
נציג ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים
גולדשטיין יפעת
נציגת ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים
חזן דורון
נציג ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים
טייב רות
נציגת ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים
יפת ציונה
נציגת ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים
יגול דוד
נציג ציבור בוועדות בחינה במכרזים לקבלת עובדים

חברה לפיתוח

אמיר עשבי
מנכ"ל החברה
תנועת המרי 3
יצירת קשר

תנועת המרי 3, קריית אונו
גיא סבח
מנהל פרויקטים

בריכת שחייה

בריכת השחייה העירונית

קק"ל 4 קרית אונו