במסגרת השירות ניתן מענה טיפולי לילדים המאופיינים בבעיות וקשיי תפקוד במטרה להבטיח את התפתחותם וגדילתם התקינה.

 

סוגי השירותים:

מועדונית טיפולית

קיימות שלוש מועדוניות טיפוליות בשיתוף עם אגף החינוך, אשר פועלות לאחר שעות הלימודים ומספקות את צורכיהם האישיים, החברתיים וההתפתחותיים של הילדים.

ההפניה נעשית ע"י עו"ס משפחה.

 סודיות מובטחת לכל פונה!

לפניה ראשוני לחצו כאן

 

 

סידור פעוטות במעונות יום

  השיבוץ למעון יום נעשה על פי חוק פעוטות בסיכון. המעון נמצא ברחוב הרקפת 10, ומהוות מסגרת טיפולית וחינוכית לפעוטות עם מוגבלות עד גיל 3.

ההפניה נעשית ע"י עו"ס משפחה.

 סודיות מובטחת לכל פונה!

לפניה ראשוני לחצו כאן

   

 

טיפול רגשי לילדים

 מתן טיפולים רגשיים פרטניים  וקבוצתיים לילדים מגיל 6-12 אשר חווים קשיים רגשיים.  ישנם סוגים מגוונים של מענים כגון- קבוצות לפיתוח מיומנויות חברתיות, טיפול באומנות, כלבנות טיפולית וטיפולים רגשיים. הטיפולים ניתנים ע"י מטפלים מוסמכים בתחומים השונים.

ההפניה נעשית ע"י עו"ס משפחה.

 סודיות מובטחת לכל פונה!

לפניה ראשוני לחצו כאן 

 

טיפול באמצעות חוק הנוער

 מענה הניתן ע"י עובדים סוציאלים לחוק הנוער. מטרות ההתערבות באמצעות חוק הנוער הן הפסקת הפגיעה, הגנה על הקטין, מניעת הדרדרות במצבם של ילדים בסיכון, התערבות בצל החוק או באמצעות החוק וחיוב משפחות וקטינים לשתף פעולה בתוכנית הטיפולית.
 

טיפול באמצעות עו"ס סדרי דין

 עו"ס לעיניין סידרי דין מתערב באופן זמני במשפחה לצורך אבחון ומתן חוות דעת והמלצות לערכאות המשפטיות, בסוגיות הקשורות בטובתם של קטינים במשפחות במשבר גירושין, בדילמות הקשורות בהגנה על קורבנות אלימות במשפחה, ובסוגיות של אפוטרופסות לחסויים וקטינים. ההתערבות תהיה בדרך כלל מכוח צו של ערכאה משפטית.