פעילות מגוונת לספורטאי הזהב (גילאי 60+)

בניהולה וריכוזה של של אורית שירן-פז, B.ed בחינוך גופני, M.S.P.C בתקשורת

אגף הספורט בקריית אונו מאפשר לגימלאי העיר מגוון רחב של פעילויות ספורטיביות המותאמות ליכולת הגופנית האינדיבידואלית של כל אחד ואחת. פעילויות אלו הן בעלות חשיבות עליונה הן מבחינה גופנית והן מבחינה חברתית כתורמות לחיים פעילים ועצמאים יותר.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת ספורטאי הזהב במגוון חוגים:

  • שיפור היציבה
  • פילאטיס והתעמלות בריאותית
  • התעמלות במים
  • ריקודי עם
  • התעמלות הוליסטית על כיסא
  • יוגה
  • פלדנקרייז
  • ג'ירוקינסיס
  • צ'י קונג
  • טניס שולחן
  • פטאנק

אירועים שנתיים

בשיתוף עמותת על''ה

  • יום עיון - הרצאות וסדנאות בנושאי בריאות
  • יום ספורט
  • הרצאות בנושאי בריאות הגוף והנפש
  • 2 טיולים פעילים במהלך השנה

ההשתתפות מותנית באישור רפואי ותו ירוק על בסיס מקום פנוי

לפרטים: אורית שירן-פז, רכזת פעילות גופנית לגמלאים, 03-5311142, orits@kiryatono.co.il

תכנית פארקים 2021

יום ראשון
פארק רייספלד  שיעור יציבה "בתנועה מודעת" עם אורית  שירן-פז | 07:05-07:55, 07:55-08:30
צה"ל 75 פילטיס עם אוקסנה 07:00-07:45

יום שני
פארק ורשה יוגה עם ניצן 07:00-07:45

יום שלישי
פארק ורשה בריאותית עם ליאת 07:00-07:45
צה"ל 75 בונה עצם עם מיכל  07:00-07:45

יום רביעי

פארק רייספלד בתנועה מודעת עם אורית שירן-פז 07:05-07:55

יום חמישי

פארק ורשה בריאותית עם ניצן 07:00-07:45
פארק רייספלד פילטיס עם ורד 07:00-07:45
צה"ל 75 בונה עצם עם ליעד 07:00-07:45

תוכנית פעילות גופנית ייחודית לספורטאי הזהב לשנת 2020

יום

החוג

מדריכה

מקום הפעילות

שעות

ראשון

א'

פילאטיס

ורד

אולם עלומים

רח' הכפר 2

07:50-08:35

08:35-09:20

פילאטיס

ורד

מקלט אחאב

(כלנית 1)

09:45-10:30

10:30-11:15 *לנשים בלבד

התעמלות בריאותית

אוקסנה

נשלסק

08:00-08:45* 

פלדנקרייז

אלינער

אולם נשלסק

(וינגייט 9)

15:45-16:30 *לנשים בלבד

16:30-17:15

17:15-18:00

צ'יקונג

ניצה

אולם עלומים

11:00-12:00 בתשלום נוסף

שני

ב'

יוגה

ניצן

נשלסק

08:00-08:45 *נשים

08:45-09:30

יוגה

קארן

מקלט אחאב

(כלנית 1)

07:00-07:45

07:45-08:30

08:30-09:15*נשים

התעמלות בונה עצם

מיכל

אולם עלומים

07:00-07:45

התעמלות בריאותית במים

קטיה

בבריכת השחייה

10:00-10:40  

10:40-11:20  

11:20-12:00  

פטאנק (כדורת צרפתית)

 

צה"ל 73 (בגינה)

10:30-12:30

התעמלות על כיסא

מיכל

בית מפעל הפיס

רח' ההדר 20

08:15-09:00

09:00-09:45

שלישי

ג'

התעמלות פילטיס

ורד

מקלט אחאב

(כלנית 1)

09:15-10:00

10:00-10:45

10:45-11:30 *לנשים בלבד

התעמלות בריאותית

ליאת

אולם עלומים

09:40-10:25

התעמלות בריאותית

ליאת

נשלסק

(וינגייט 9)

08:00-08:45

08:45-09:30 *לנשים בלבד

פלדנקרייז

דפנה

מקלט אחאב

(כלנית 1)

06:45-07:15

07:20-07:50

07:55-08:25 *נשים

08:30-09:00

טניס שולחן

אלי

אולם שילה

12:00-13:30

רביעי

ד'

התעמלות בריאותית במים

טלי

בבריכת השחייה

10:00-10:40  

10:40-11:20  

11:20-12:00  

בונה עצם

ליעד

נשלסק

07:00-07:45

ג'ירוקינסיס

אורית פז

מקלט אחאב

09:00-10:00

פילטיס/יציבה

אורית

מקלט אחאב

08:10-8:55

פלדנקרייז

אלינער

אולם ניר

בי"ס ניר

15:45-16:30 *לנשים בלבד

16:30-17:15

17:15-18:00

ריקודי עם

חלי

אולם עלומים

רח' הכפר 2

08:30-09:15 *מתחילים

09:00:-10:30 *מתקדמים

פטאנק (כדורת צרפתית)

 

צה"ל 73 (בגינה)

10:30-12:30

התעמלות על כיסא

ליעד

בית מפעל הפיס

רח' ההדר 20

08:15-09:00

09:00-09:45

חמישי

ה'

התעמלות בריאותית

ניצן

נשלסק

08:00-08:45

08:45-09:30 *לנשים בלבד

פלדנקרייז

דפנה

מקלט אחאב

(כלנית 1)

06:45-07:15

07:20-07:50

07:55-08:25 *נשים

08:30-09:00

09:05-09:35

פלדנקרייז

דפנה

אולם עלומים

09:55-10:25

10:30-11:00

טניס שולחן

אלי

אולם שילה

12:00-13:30