שלום וברכות לזוגות הבאים להינשא,

בימים אלו עומדים אתם בפני אחד הצעדים החשובים בחייכם – הקמת בית ומשפחה בישראל.

אני מבקש לקדם אתכם בברכת מזל טוב לרגל החלטתכם לבוא בברית הנישואין, ושמח על בחירתכם לבצע את הליך הרישום במשרדנו.

רישום לנישואין הוא הליך חדש ומשמעותי בחיי מרבית הזוגות, ומטבע הדברים עולות שאלות שונות ביחס להליך, כמו, מה צריך להביא? מתי אפשר להגיע? ועוד כהנה וכהנה.

ובכן. הרשו לי להרגיע אתכם. הליך הרישום במרבית המקרים הוא פשוט וחוויתי. בעמוד זה תמצאו מידע אינפורמטיבי רחב ביותר. יחד עם זאת, עוד בטרם פגישת הרישום תוכלו לברר ולקבל בשיחת טלפון את כל הפרטים הדרושים. כבר באותה שיחה נקבע יחד את מועד הרישום, וכך תגיעו לרישום ללא המתנה מיותרת כשאתם שלווים ומוכנים. 

בבואכם אלינו, אתם מגיעים לרבנות מאד ידידותית שתקבל אתכם במאור פנים ותהפוך את הליך הרישום לחוויה מושלמת. מח' הנישואין תלווה אתכם בכל הליך הרישום, ותעשה הכל על מנת שההליך יהיה קצר ונעים. משום כך יש חשיבות רבה לשיתוף פעולה מלא מצדכם.

משרדנו ממוקם במקום נוח, שקט ולא סואן, בקומת קרקע הנגישה למתקשים בהליכה ולנכים. בסמוך למשרד יש חניה חופשית. מה כבר עוד אפשר לבקש? כוס קפה? אין בעיה.

ועוד דבר חשוב. כיום, כל זוג, מכל מקום בארץ, רשאי לבחור את מקום הרישום לנישואין, ללא תלות במקום המגורים. כפועל יוצא מכך, גם מי שאינם תושבי קריית אונו, יכולים להירשם במשרדנו. כמו כן, אין עוד צורך בהמצאת "תעודת רווקות" ממקום המגורים, וניתן לבצע את כל הליך הרישום, לרבות העדים, במשרדנו. 

לנוחותכם, הנני מפרט מה נדרש לצורך הרישום. ניתן לפנות אליי בכל שאלה או התייעצות

טלפון 03-5348820  מייל:  [email protected]

המון מזל טוב ורישום מהנה.

יעקב ליסנר

מנהל מח' הנישואין

 


קבצים לזוגות הנרשמים (PDF)

  

פלייר הזמנת העתקה מתעודת נישואין ואשרור לאפוסטיל

 

 

יצירת קשר

יעקב ליסנר
מנהל מח' נישואין ומזכיר רב העיר