מערכת החינוך בקריית אונו לבשה לבן ביום פתיחת שנת הלימודים תשפ"ד שחל השנה ביום שישי.

כל גני הילדים ובתי הספר נפתחו, נצבעו וקושטו לקראת קליטתם של כתשעת אלפים תלמידים ותלמידות, מהגיל הרך ועד לכיתה י"ב. תלמידות ותלמידי י"ב אף הגדילו לעשות ויצאו למסע המסורתי עם מכוניותיהם ברחבי העיר, לאחר שקישטו אותן במיוחד, ביום בו הם מציינים את שנת הלימודים האחרונה שלהם בתיכון בן צבי.

ראש העיר קריית אונו וממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך ביחד עם צוות אגף החינוך ונירה פרידמן מנהלת האגף, יצאו לסייר בין בתי הספר השונים וגני הילדים ושמחו לפגוש את ההורים, הצוותים החינוכיים וכמובן את התלמידים והתלמידות. הסיור הסתיים בבית הספר החדש בעיר ע"ש רונה רמון בשכונת נאות אריאל שרון, שיחנך בטקס חגיגי בהמשך השבוע.

ראש עיריית קריית אונו: "זה אכן יום חג. שמחתי לפגוש את ההורים הנרגשים בגני הילדים שנכנסים לראשונה בשערי מערכת החינוך מספר אחת בישראל, נכנסתי לכיתות וראיתי את הניצוצות בעיני הילדים והילדות שעלו לכיתה א', ישבתי ושוחחתי עם תלמידי כיתות ז' שזו שנתם הראשונה בחטיבת הביניים וחגגתי עם תלמידי י"ב שלהם היה זה החופש הגדול האחרון. אני גאה במערכת החינוכית בעיר שלנו שבעשר השנים האחרונות רק הולכת ומשתבחת וכל שנה מחדש מגיעה בה התלמידים לשיאים חדשים. זו מערכת מגוונת, מכילה, מאתגרת מלאת רגישות, עם הנהגות חינוכיות משכמן ומעלה, וקהילת הורים חמה ותומכת."

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "ברכות חמות לילדי הגנים, לתלמידות ולתלמידים הנהדרים שלנו, אני מאחל לכם שנת לימודים טובה ומוצלחת. ברכות חמות למנהלות, למנהלים, לצוותי החינוך והמנהלה, לגננות, לסייעות, למשלבות, למלוות ולמלווים בהסעות, לצוות אגף החינוך, בהובלתה של נירה פרידמן ולכל אגפי העירייה על ההירתמות למען הצלחת מערכת החינוך. אני מודה מאוד לכולכם על ההשקעה הרבה ועל הסיוע לפתיחתה של מערכת חינוך מחר באופן מיטבי ועל המסירות לאורך השנה כולה. ביחד נמשיך להוות חוד חנית ולהיות מערכת החינוך הטובה בישראל!

צילום: ליונל דרמון