בשעת בוקר מוקדמת בפארק רייספלד, אורית שירן פז רכזת הספורט לגימלאים משפשפת עיניה ולא מאמינה כשלמעלה מחמישים גימלאים וגימלאיות הגיעו לתת לגוף ולנפש, בוסט של אנרגיה ואדרנלין ולהתאמן במרץ.

היוזמה החדשה והנפלאה של העירייה, יצאה לדרך במתקן הכושר החדש לגיל השלישי בפארק רייספלד. זה "בול בפוני"  מספרת אורית "קיבלתי פניות מתושבים שמאד רוצים להתאמן במתקנים, אבל לא יודעים איך."

החל בשבוע הראשון של אוגוסט, בכל שלישי וחמישי בחודשים הקרובים, יגיע מאמן הכושר פבלו לנדס "לתת בראש" לשעה של הדרכה על המתקנים וכמובן לאימון פונקציונלי לגיל השלישי. פבלו מגיע עם ה"ריקשה" ובה ציוד כושר נוסף כדי להעצים את חווית האימון.

דודי מור מנהל אגף הספורט: "קריית אונו היא עיר שאחד המאפיינים הבולטים שבה הוא הדאגה לאוכלוסיית הגימלאים והגימלאיות. פרוייקט "ספורטאי הזהב" בניהולה של אורית שירן פז הוא הצלחה מסחררת כבר שנים רבות. מתקן הכושר הייחודי לגימלאים נבנה על מנת שימצא פיתרון לרמת הקושי איתה מתמודדים בגיל השלישי.

לאור הביקוש הרב שהיה לשיעור עם פבלו – לומדים להתאמן נכון, הוחלט באגף הספורט להיערך אחרת. כל המעוניינים.ות מוזמנים.ות להצטרף לקבוצת הוואטסאפ שפבלו פתח ודרך הקבוצה, ינוהל הרישום כך שבשיעור יהיו עד 20 משתתפים.ות.

הקישור לרישום לקבוצה- לחצו כאן


תודה לכל השותפים למיזם, לאגף הספורט ולמחלקה לרווחת הגימלאי באגף לשירותים חברתיים.

אנו מזמינים אתכם.ן  גמלאי.יות העיר ללבוש בגדי ספורט ולהיכנס לכושר עם פבלו במתחם הכושר לגיל השלישי בלב העיר, בפארק רייספלד.

צילומים: אגף הספורט, עיריית קריית אונו