בשורה לתושבי קריית אונו: החל מ- 1 במרץ, משאיות האשפה והגזם לא נוסעות יותר בכבישי העיר בין השעות 08.30-07.30, מה שמשפר את ההתניידות בעיר בשעות הקריטיות של הבוקר.

בעירייה הצליחו, אחרי שנים ומשא ומתן מפרך, להיות הראשונים בארץ שהסכם כנ"ל נחתם עם עובדי התברואה ואושר על ידי משרד האוצר, משרד הפנים ביחד עם ארגון העובדים של העירייה וההסתדרות. הסכם זה מיטיב עם תושבי העיר ועם עובדי התברואה שעובדים קשה כדי לשמור על קריית אונו נקייה.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו ועמי כחלון, סגן ראש העיר ומחזיק תיק שיפור פני העיר העידו כי חשבו על פתרון זה מהיום הראשון שנכנסו לתפקידיהם בעירייה.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר כי "מדובר בהסכם שהוא מהפיכה עבור כולם ולקח הרבה שנים להגיע ליעד הזה. בזכות עבודה מצוינת של חיים סופר מנכ"ל העירייה, יבגני ורניק מנהל אגף שפ"ע, חן טנא מנהל אגף התברואה, שחר אביב סגנו וצוות התברואה יחד עם שרון רוזנטל מנהלת אגף משאבי אנוש וחיים נגר יו"ר ועד העובדים. ביחד עם היועצים שלקחנו, הצלחנו בסוף לשכנע את משרד האוצר ואת משרד הפנים לתמוך ולאשר את ההסכם כפיילוט. אין ספק שמקריית אונו תצא תורה ועוד יבואו ללמוד מאיתנו".

בתמונה: עובדי התברואה יחד עם ישראל גל ראש העיר ועמי כחלון סגנו ומחזיק תיק שפ"ע.

צילום: עיריית קריית אונו