מזל טוב לסניף תנועת בני עקיבא בקריית אונו במלאות 50 שנה להקמת הסניף בעיר. החגיגה התקיימה בשבוע שעבר, בהשתתפות בוגרים, הורים פעילים, מדריכים וחניכים.

לסניף בני עקיבא בקריית אונו יש עבר מפואר בעיר, שהחל כבר בתחילת שנות השבעים, מיד לאחר הקמתו של בית הספר הממלכתי דתי שילה, הקמה שלוותה בהפגנות ומעצרים. הסניף שהוקם אז, היווה בית גם לבני נוער מערים סמוכות ובזכות הנוער חדור המוטיבציה והערכים, הסניף בקריית אונו פרח. לאחר נדודים, עבר בשנות התשעים הסניף למקומו הנוכחי בדחיפת המועצה הדתית ובתרומת משפחת קריאל לזכר בנם, משם הוא פועל עד עצם היום הזה ברוח ערכי התנועה. המדריכים והחניכים פעילים בהתנדבות למען אוכלוסיות שונות בעיר ובבתי חולים ופועלים בשותפות עם תנועות נוער אחרות בסולידריות חברתית, בקירוב לבבות, בהכנסת האורחים, בשימור המורשת של הסניף והנצחת זכרם של אלה שנפלו בערב שירה המתקיים מדי שנה. באירוע החגיגי שהתקיים בשבוע שעבר השתתפו ירון יעקבי, מחזיק תיק הנוער והצעירים בעיריית קריית אונו, מתן נבוז'ני, רכז מחוז דן של תנועת בני עקיבא, בוגרי הסניף הוותיקים, ההורים המלווים את הפעילות בקביעות, מדריכים וחניכים שצפו בתערוכת תמונות מכל השנים שהסניף פועל ובסרטון המציג את ההיסטוריה של הסניף. 

ישראל גל, ראש העיר: "תודה לכל מי שלקח חלק בארגון האירוע המכובד לרגל חגיגות היובל, לבוגרים ולבוגרות מכל הגילאים, ולהורים הנפלאים שמלווים את הפעילות בקביעות.

ברכות חמות לקומונרית דולב זילברנגל שמסיימת את תפקידה לאחר שנתיים של פעילות נמרצת ומאותגרת קורונה, תודה רבה למחלקת הנוער והצעירים שמטפחת את כל תנועות הנוער בעיר, למשנה שלי, ירון יעקבי, מחזיק תיק הנוער והצעירים, וכמובן לבני הנוער שלנו שמובילים את הסניף ביחד עם החניכים והחניכות. עלו והצליחו!"

 

חניכות בני עקיבא בתמונה הסטורית:

חניכות בני עקיבא בתמונה הסטורית

 

חניכי בני עקיבא צופים במפגש היובל