סוף השבוע האחרון עמד בסימן ערבות הדדית ושותפות בין חובבי הטניס בקריית אונו והסביבה. זה קרה במסגרת טורניר ראשון מסוגו שכולו על טהרת התארגנות קהילתית. במסגרת הפעילות, שנעשתה במתכונת של "תושבים למען תושבים'', התקבצו יחד 96 שחקני טניס בכל טווח הגילאים לאליפות מיוחדת במינה ששילבה בין הספורט הלבן לאירוע ששיקף את עוצמת הקהילה בעיר.

על הפרויקט המיוחד אמונים היו מספר תושבים: ליאור אבן נצר, שירי בינו, אבי שמואלי ובן יצחק הלוי המנהל המקצועי, שהרימו את הכפפה ונעזרו בתמיכה מלאה של אגף הספורט בעיריית קריית אונו, יחד עם מספר ספונסרים. הטורניר שהתפרס על פני סוף השבוע במסגרת 4 בתים (הורים וילדים עד גיל 12, זוגות ושתי קטגוריות יחידים) ובסיומו התקיים הפנינג במעמד ראש העיר, ישראל גל, שהגיע לאחל חג שמח ולחלוק רגעים של ספורט ואחווה.

ליאור אבן נצר, ממנהלות "קהילת הטניס של קריית אונו": "הייתה זו הפעם הראשונה בה אגף הספורט אפשר לתושבים לנהל את הפעילות הספורטיבית בעיר בעצמם, יחד עם הזדמנות ראשונה עבור הקהילה שלנו להיפגש יחד. אין לי ספק שזוהי סנונית ראשונה בדרך לעוד טורנירים ופעילויות רבות בעתיד".

ואלה תוצאות המשחקים בטורניר: זוגות משפחות: מקום 2 - עמית ואביב רוזלס, מקום 1 - אמיר ליבוביץ ואביב ברמן; זוגות בוגרים:

מקום 2 - אבי שמואלי ועדי מישל, מקום 1 - שמוליק ושגיא חסון; יחידים דרג ג׳: מקום 2 - רועי דביר ומקום 1 רועי כהן; יחידים דרג ב׳: מקום 2 - איתמר לוינשוס, מקום 1 - אור בן שימול.

תמונה: ישראל גל, ראש העיר קריית אונו, הגיע לפרגן

צילום: אגף הספורט