השבוע התפרסמה חוברת פעילות הנוער של עיריית קריית אונו, שמציעה שפע של פעילויות לעשייה משמעותית במסגרת התנדבות קהילתית, מנהיגות ומעורבות נוער. המגוון הרחב, מאפשר לנוער לבחור בתכנית התפתחות אישית המתאימה לכל אחד ואחת בהתאם לצרכים, ליכולות, לכישרון ולמשיכה האישית. מלבד השתלבות כאנשי צוות במועדוני הנוער בעיר, במועצת הנוער העירונית וההשתתפות בתנועות הנוער שפועלות בעיר, נוספו פעילויות חדשות עם הרבה מחשבה במטרה לאפשר ביטוי אישי לכל אחד ואחת. בין הפרויקטים הייחודיים המוצעים: השתתפות בפורום אקלים עירוני, הצטרפות ל"שומרי מסך" למיגור הבריונות ברשת, הגנה עצמית לנערות, פעילות של עמותת רקפת, קורס מד"א, נוער מתנדב בחירום, פעילות בגינות הקהילתיות בעיר וכיוצ"ב. על כל אלה ועוד, אפשר לקרוא בחוברת הנוער של קריית אונו.

לחוברת - לחצו כאן

 

ישראל גל, ראש העיר, וירון יעקבי, סגנו: "אנו מאמינים גדולים בנוער. מבחינתנו, כל אחת ואחד מכם הוא משהו מיוחד שהכול פתוח לפניו. אנו מאמינים גדולים גם בכוחה של פעילות חברתית וערכית לתרום להתפתחות האישית שלכם. לכן, מושקעים מחשבה ומשאבים רבים כדי לתמוך בכך, כפי שתקראו בחוברת זו.

תודה למחלקת הנוער והצעירים, בכלל זה, לתנועות ולארגוני הנוער בעיר, על חשיבה יצירתית ומקורית ועל מגוון האפשרויות הבלתי נדלה שמופיע בחוברת".

שער החוברת

תמונה: תמונת שער של חוברת הנוער

צילום: עיריית קריית אונו