עדן גלסקי, תלמידית כיתה ה' בקריית אונו ייצגה את ישראל בתחרות שירה בינלאומית לילדים בסנרמו איטליה וזכתה במקום השלישי בקטגוריית גילה

בשבוע שעבר הוזמנה ללשכת ראש העיר הילדה עדן גלסקי, תלמידת כיתה ה' בבית ספר יעקב כהן, ביחד עם הוריה, לאור זכייתה במקום השלישי בתחרות שירה בינלאומית לילדים בסנרמו איטליה  SanremoJunior2022, תחרות בה ייצגה את ישראל בקטגוריית הגיל שלה. מדובר בתחרות המתקיימת כל שנה כחלק פסטיבל שירה בינלאומי הוותיק בעולם, כשהשנה הגיעו נציגים של 18 מדינות מהעולם וכל נציג ביצע שיר באנגלית בליווי תזמורת חיה של 30 נגנים.

עדן בחרה לבצע בתחרות את השיר - 'Thank you for the music' של להקת 'Abba' וזכתה למחיאות כפיים רבות ולאהדה רבה מהקהל וקטפה מחמאות רבות מהשופטים בתחרות. במהלך התחרות עדן זכתה לשוחח גם עם התקשורת באנגלית ולהכיר חברים חדשים מכל קצוות העולם.

עדן והוריה, הדס ומיכאל, שיתפו את ישראל גל, ראש העיר, את רון  מלכה, ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך, את נירה פרידמן, מנהלת אגף החינוך ואת מירב וייס, מנהלת המחלקה לבתי ספר, בחוויות מהתחרות וסיפרו על אהבתה של עדן לעולם השירה והמשחק כבר בילדותה. מגיל 6 היא שרה בלהקת 'שרונית', מקליטה שירים לערוץ הופ ילדות ישראלית, משתתפת בהופעות והפקות שונות ובסדרה חדשה בטלוויזיה- חנן הגנן וחברים- שירים וסיפורים מאת רינת הופר ובנוסף התקבלה להצגה בתאטרון הבימה שתעלה בחודש יוני ונקראת "גלבי", שם תשחק בתפקיד הילדה אדיבה.

המפגש של עדן עם ראש העיר וצוות החינוך היה מרגש והם פרגנו לה והודו לה על שייצגה את העיר קריית אונו בכבוד.

 

צילום: עיריית קריית אונו

עדן גלסקי יחד עם ראש העיר ישראל גל, ממלא מקומו ומחזיק תיק החינוך רון מלכה, מנהלת אגף החינוך נירה פרידמן ומנהלת בתי הספר מירב וייס