השבוע התקיים אירוע הוקרה למתנדבי ולמתנדבות שנת שירות, כחלק מאירועי חודש הנוער של המחלקה לנוער וצעירים. האירוע המרגש נערך בבניין עיריית קריית אונו  ולקחו בו חלק 20 צעירים וצעירות, המתנדבים בשנת שירות, שקיבלו תעודות הוקרה ושי צנוע כאות תודה על תרומתם. באירוע השתתפו ישראל גל, ראש העיר, רון מלכה, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, ירון יעקבי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים, נירה פרידמן מנהלת אגף החינוך ונציגות מתיכון בן צבי.

הצעירים והצעירות שיתפו וסיפרו על פעילותם הנרחבת בשנת השירות ועל השיבוץ שלהם בשירות הצבאי. בכירי העירייה התרגשו לפתוח כך את השבוע והוקירו את המתנדבים לשנת השירות על עשייתם בערים אחרות ועל כך שהם מייצגים בכבוד את העיר קריית אונו.   

 

קורל וקסלר, מנהלת יחידת הצעירים :"זאת גאווה ענקית לראות את כמות הצעירים שבוחרים לדחות את הגיוס לצה"ל ולהצטרף לעשייה משמעותית במסגרת שנת שירות. אין לי צל של ספק שהם נתרמים מהעשייה כמעט כמו מהתרומה שלהם למסגרות שבהם הם לוקחים חלק. אנחנו ביחידת הצעירים, נמשיך להעמיק את הפעילות לעידוד יציאתם של כמה שיותר בני ובנות נוער לשנת שירות לפני הגיוס לצה״ל, ללוות אותם ולסייע להם בכל הדרוש".

צילום: עיריית קריית אונו