מועצת העיר קריית אונו אישרה השבוע את המתווה להקמת היכל התרבות המפואר בעיר, בשטח בן 1,800 מ"ר, אשר יוקם במתחם הקריה האקדמית שיתפנה בקרוב, עם מעבר המוסד האקדמי למשכנו החדש במתחם MY ONO  בצומת סביון.

בישיבת מועצת העיר הוצגה הפרוגרמה להקמת היכל התרבות החדש, אשר יוקם ברחוב צה"ל בעיר. כאמור, עם מעבר הקריה האקדמית, יתפנו במרכז העיר קרקעות שיוסבו על ידי העירייה למתחם התרבות העירוני, בו יבנה היכל תרבות בן 720 מקומות ישיבה. בנוסף יעבור למתחם גם הקונסרבטוריון העירוני אשר ייהנה ממבנה בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית, בו נכלל בין היתר אולם קונצרטים אקוסטי מן המעלה הראשונה.

במתחם תוקם במת חוץ, שתאפשר קיום אירועים עם צפייה מהמדשאה ובלובי האולם החדש יתקיימו כינוסים ותצוגות של אומני העיר.

יצויין כי דרור הראל, תושב העיר ומי ששימש בעבר כבעלים של מספר חברות בתחום תכנון ויצור מערכות הגברה ותכנון אולמות מופעים בעולם, מסייע בהקמת המיזם הן מהבחינה התכנונית והן מהבחינה הכלכלית.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר כי "האולם המפואר ישמש את תושבי קריית אונו והסביבה, להופעות, הצגות ואירועים, אשר יגיעו לעיר, ויחסכו לתושבי קריית אונו את הנסיעה לעיר הגדולה. האולם גם יתן מענה לפעילויות מערכת החינוך העירונית, פעילות הנוער ופעילות חוגי המתנ"ס. בהזדמנות זאת אני מבקש להודות לכל מי שהיה מעורב בהובלת המיזם המורכב. לסגני עמי כחלון, יו"ר הנהלת המתנ"ס, לחיים סופר מנכ"ל העירייה, לאלון רום היועמ"ש העירוני ולאסתר פיק מנכ"לית המתנ"ס".

New

New2

New1

קרדיט הדמיות דרור הראל