עובדי המוקד העירוני וסיירי השיטור העירוני בקריית אונו הצילו את חייו של תושב העיר.
בשבוע שעבר התקבלה שיחה במוקד העירוני בקריית אונו, מתושבת מבוגרת, שאמרה כי בעלה מאבד המון דם ומיד לאחר מכן ניתקה את השיחה. נציגי המוקד הבינו שמדובר במקרה חירום, ויצרו קשר מיידית  עם התושבת וביקשו לקבל פרטים נוספים כדי לסייע. התברר, כי בן זוגה בן ה-87, נחבל כתוצאה מנפילה, שגרמה לו לחתך עמוק ואיבוד דם.
בתושייה מצילת חיים ראויה להערכה, ביקשו מהתושבת לחסום עם היד או מגבת את הפצע המדמם ושלחו למקום את ניידת השיטור העירונית כאשר המוקד, במקביל, הזעיקו את גורמי ההצלה. הניידת הגיעה למקום ראשונה עם הסייר אבי הורן והשוטר אולג ליפשיץ. אבי הסייר הוא חובש ונהג אמבולנס בעברו, מה שסייע לו לבצע חסימת עורקים זריזה אשר הצילה הלכה למעשה את חייו של הגבר. עם הגעת צוות מד״א למקום, אבי ואולג סייעו לפנות את התושב לאמבולנס שפונה לבית החולים וכעת הוא מחלים.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר: "אני שולח קודם כל איחולי החלמה מהירה לתושב שנפצע ומקווה שישוב במהרה לביתו. אך מעבר לכל, אין לי מילים להסביר את גודל הגאווה והתודה לאבי ואולג מצוות השיטור ונציגי המוקד שהבינו מיד את גודל האירוע, עומר גולד, שיר נחום, שרון אילוז וטל שחר מנהל המוקד, על כך שקיימו את המצווה החשובה ביותר ביהדות, מצוות הצלת החיים".

רכב שיטור

צילום: עיריית קריית אונו