מועצת העיר קריית אונו אישרה את תקציב 2022 בסך 351 מיליון שקלים, המהווה גידול של כ - 4% ביחס לתקציב 2021.
יצויין כי ההוצאה העיקרית בתקציב עיריית קריית אונו היא ההשקעה בחינוך. תקציב החינוך עומד על סך כ 142 מיליוני שקלים. בתקציב הנוכחי ניתן מענה לגידול הדמוגרפי במספר התושבים, להתרחבות הפיזית של העיר שכוללת את מרכז העסקים החדש שנבנה בדרום העיר ואת שכונת נאות אריאל שרון הנבנית בצפונה, והכל תוך כדי שמירה על איכות ויכולות מערכות החינוך והרווחה להתמודדות שוטפת.

בתקציב באים לידי ביטוי ההשקעות בשיקום וחידוש מוסדות החינוך הוותיקים, בתי ספר וגני ילדים, הרחבת ההשקעות בבניית מוסדות חינוך חדשים, תוך כדי העלאת רמת איכות החיים ושיפור

נראות פני העיר. השנה, יהנו תושבי העיר מההשקעות בעיר חכמה, ירוקה ובריאה, תוך כדי התייעלות אנרגטית וכלכלית.

ראש עיריית קריית אונו ישראל גל :" אני שמח וגאה שבישיבת מועצת העיר האחרונה לשנה זו, אישרנו את תקציב העירייה לשנת 2022. תקציב מלא תקווה ועשייה שבמרכזו עומדת התפישה של שמירה על איכות החיים של תושבי העיר, כל זאת תוך דאגה לשמירה על החוסן הפיננסי והאיזון התקציבי בהתנהלות העירונית השוטפת. לאחר שנתיים מאתגרות במיוחד במאבק במגפת הקורונה, העירייה פועלת ליישום ומימוש בשטח של החזון העירוני, של תכניות העבודה של העירייה ואגפיה, והמשך הטמעת השירות וראיית התושב במרכז. אני וחבריי במועצת העיר רואים בשמירה על הניקיון ואיכות הסביבה בשכונות העיר חשיבות עליונה לאיכות החיים של כולנו. סביבה נקייה ומטופחת היא פניה היפות של העיר, וחשוב שנטפח חזות ראויה וסביבה נעימה. "
 

ישיבת מועצת עיר

צילום: עיריית קריית אונו