מועדון גלבוע המשופץ והמחודש, המשמש כמועדון חברתי לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, נחנך בשבוע שעבר בטקס מרגש.
 

המועדון שופץ בסיוע משפחת ג'יאן, המתגוררת בעיר שנים רבות, אשר תרמה את שיפוץ המועדון להנצחת בנם דור ג'יאן ז"ל, שנהרג בטיול של אחרי צבא בדרום אמריקה.  מועדון גלבוע יקרא מעתה "מועדון גלבוע על שם דור ג'יאן"

בערב הפתיחה המרגש השתתפו ראש העיר ישראל גל, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה ירון יעקובי, המשנה לראש העיר נפתלי כהן, מנכ"ל העירייה חיים סופר, לילך טרבינוביץ - מנהלת אגף הרווחה, נציגי משרד הרווחה, משפחת ג'יאן המורחבת, חבריו של דור ז"ל, חברי מועדון גלבוע ובני משפחותיהם.

בטקס הסרת הלוט אמר ישראל גל ראש עיריית קריית אונו: "דור ג'יאן גדל בקריית אונו, היה פעיל בתנועת נוער, פעיל חברתי, והנתינה הייתה בראש מעייניו. משפחתו בחרה להנציח אותו כאן במועדון גלבוע. דור רצה לעשות טוב כל חייו, ואני בטוח שהמועדון המשופץ והמשודרג יהיה תוסס ופעיל בדיוק כפי שדור היה רוצה לראות. אנו מודים למשפחת ג'יאן על תרומתה הנדיבה, ועל כך שתמשיך ללוות את המועדון ולאמץ את החניכים בפעילויות השונות גם בהמשך".

מועדון גלבוע הוא מועדון לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, הפעיל שנים רבות בקריית אונו, וחברים בו כ-50 חניכים בוגרים, בעלי צרכים מיוחדים, המגיעים לבילוי שעות הפנאי ומשתתפים בחוגי ספורט, מוסיקה ואומנות.  מרגש במיוחד היה לשמוע את דבריו של שאול, חניך המועדון מזה כ-10 שנים, שסיפר כי המועדון מהווה עבורו ועבור חבריו החניכים בית שני.

במהלך הטקס, המחלקה העירונית להתנדבות העניקה למתנדבים זרי פרחים, כאות הוקרה על עשייתם המרובה במועדון, וחברי מועדון גלבוע הציגו מופע של שירה ותיפוף, וריגשו את הקהל עד דמעות.

בתמונה: הסרת הלוט במעמד בני משפחת ג'יאן, יחד עם ראש העיר ישראל גל, סגנו ירון יעקבי והמשנה לראש העיר נפתלי יכהן

בתמונה: הסרת הלוט במעמד בני משפחת ג'יאן, יחד עם ראש העיר ישראל גל, סגנו ירון יעקבי והמשנה לראש העיר נפתלי יכהן

צילום: עיריית קריית אונו