שבת, 19.06.2021 |

מחלקת נישואין

שלום וברכות לזוגות הבאים להינשא,

בימים אלה עומדים אתם בפני אחד הצעדים החשובים בחייכם - הקמת בית ומשפחה בישראל.

אני צריך לעשות את זה. אתה צריך לעשות את זה.

רישום לנישואין הוא בדרך כלל הליך חדש ומשמעותי בחיי מרבית הזוגות, ומטבע הדברים עולות שאלות שונות ביחס להליך הרישום, כמו, מה צריך להביא? מתי אפשר להגיע? ועוד כהנה וכהנה.

ובכן. הרשו לי להרגיע אתכם. הדברים הם הרבה יותר פשוטים ממה שחשבתם. כן. הליך הרישום במרבית המקרים המוחלט הוא פשוט וחוויתי, ואל תתרשמו מדעות קדומות. ראשית, עמוד זה אתה נמצא שם כרגע נותן לך אינפורמציה רחבה ביותר. יחד עם זאת, עוד בטרם פגישת הרישום הראשון לברר באמצעות הטלפון את כל הפרטים הדרושים, ולהתייעץ עמי בכל שאלה שתבקשו. כבר בבית שיחה תקבעו עמנו מראש למועדון הרישום, יכול להיות שתגיו לרישום ללא המתנה מיותרת כשאתם של אנשים ומוכנים.

 בבואכם אל הרבנות קריית אונו. מח 'הנישואין תלווה אתכם בכל הליך הרישום, ותעשה הכל על המטען שהקטן יהיה קצר ונעים. יש לך חשיבות רבה לשיתוף פעולה מלא מבוססכם.

משרדנו במקום במקום נוח, שקט ולא סואן, בקומת קרקע הנגישה למתקשים בהליכה ולנכים. בסמוך למשרד יש חניה חופשית ללא תשלום.

לנוחותכם, הנני מפרט. וכאמור, הנכם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או התייעצות - בטלפון או באמצעות המיילים האישיים שלי הכדלן:
טל ': 03-5348820 / 03-5349510 / מייל:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אני מאחל לכם, זוגות הנרשמים, מזל טוב, רישום מהנה והצלחה בעתידכם המשותף.

יעקב ליסנר
מנהל המחבר לרישום נישואין

קבצי PDF לזוגות הנרשמים:

 

 

פרטי יצירת קשר

מר יעקב ליסנר - מנהל מחלקת הנישואין ומזכיר רב העיר

דוא"לjakov@rmdko.co.il