מחלקת נישואין

שלום וברכות לזוגות הבאים להינשא,

בימים אלו עומדים אתם בפני אחד הצעדים החשובים בחייכם - הקמת בית ומשפחה בישראל.

בפתח דבריי אני מבקש לקדם אתכם בברכת מזל טוב נאמנה לרגל החלטתכם לבוא בברית הנישואין, ושמח על בחירתכם לבצע את הליך הרישום באמצעות משרדנו.

רישום לנישואין הוא בדרך כלל הליך חדש ומשמעותי בחיי מרבית הזוגות, ומטבע הדברים עולות שאלות שונות ביחס להליך הרישום, כמו, מה צריך להביא? מתי אפשר להגיע? ועוד כהנה וכהנה.

ובכן. הרשו לי להרגיע אתכם. הדברים הם הרבה יותר פשוטים ממה שחשבתם. כן. הליך הרישום במרבית המקרים המוחלט הוא פשוט וחוויתי, ואל תתרשמו מדעות קדומות. ראשית, עמוד זה בו אתם נמצאים כרגע נותן לכם אינפורמציה רחבה ביותר. יחד עם זאת, עוד בטרם פגישת הרישום תוכלו לברר ולקבל בשיחת טלפון את כל הפרטים הדרושים, וכן להתייעץ עמי בכל שאלה שתבקשו. כבר באותה שיחה תקבעו עמנו מראש את מועד הרישום, וכך תגיעו לרישום ללא המתנה מיותרת כשאתם שלווים ומוכנים.

 בבואכם אל הרבנות קריית אונו, אתם מגיעים לרבנות מאד ידידותית שתקבל אתכם במאור פנים ותהפוך את הליך הרישום לחוויה מושלמת. מח' הנישואין תלווה אתכם בכל הליך הרישום, ותעשה הכל על מנת שההליך יהיה קצר ונעים. משום כך יש חשיבות רבה לשיתוף פעולה מלא מצדכם.

משרדנו ממוקם במקום נוח, שקט ולא סואן, בקומת קרקע הנגישה למתקשים בהליכה ולנכים. בסמוך למשרד יש חניה חופשית ללא תשלום.

לנוחותכם, הנני מפרט מה נדרש מן הזוגות לצורך הרישום לנישואין. וכאמור, הנכם מוזמנים לפנות אליי בכל שאלה או התייעצות – בטלפון או באמצעות המיילים האישיים שלי כדלהלן:
טל': 03-5348820 / 03-5349510 / מייל: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אני מאחל לכם, הזוגות הנרשמים, מזל טוב, רישום מהנה והצלחה בעתידכם המשותף.

יעקב ליסנר
מנהל המח' לרישום נישואין

קבצי PDF לזוגות הנרשמים:

 

 

פרטי יצירת קשר

מר יעקב ליסנר - מנהל מחלקת הנישואין ומזכיר רב העיר

דוא"לjakov@rmdko.co.il

גב' אתי קראקו - מזכירה

רחוב: הנשיא 54, קריית אונו, ת.ד. 138

טלפון03-5348820  03-5349510

פקס: 03-6358222

דוא"לeti@rmdko.co.il

קבלת קהל: ימים א',ג',ד',ה' 9:00-12:30

                    יום ב' 16:00-18:30

רישום לנישואין ומתן עדויות - בתאום מראש