טקס הענקת מלגות לסטודנטים נערך בשבוע שעבר בקריית אונו. חמישים ושבעה סטודנטים וסטודנטיות  שזכו למלגה הגיעו לטקס החגיגי שהתקיים במבנה העירייה. את המלגות העניקו ישראל גל ראש עיריית קריית אונו, רון מלכה, ממלא מקום וסגן ראש העיר, ויו"ר ועדת המלגות והמשנה לראש העיר משה דאלי.


ראש העיר קריית אונו ישראל גל ברך את הסטודנטים ואמר: "קריית אונו מלווה את בוגריה גם לאחר השירות הצבאי, מעודדת את ההשכלה הגבוהה, את בניית הקריירה האיכותית ובעיקר את התרומה לקהילה. אני מאחל לכם בהצלחה בלימודים ומודה לחברי ועדת המלגות על עבודה יסודית, רגישה ומקצועית" 

מדי שנה מוגשות עשרות בקשות לוועדת המלגות שדנה ברצינות וברגישות בבקשות ומעניקה אותן על פי קריטריונים שבראשן ניצב ערך ההתנדבות הקהילתית.

רון מלכה ממלא מקום וסגן ראש העיר העומד בראש ועדת המלגות מסר: "כעיר המקדשת את ערכי ההתנדבות והתרומה לקהילה, מחויבים הסטודנטים במטלות התנדבות בבתי ספר ומוסדות קהילתיים, בהיקף שעות הנגזר מגובה המלגה וכך הם מסייעים מאוד לתלמידים, לקשישים ולמטרות חברתיות וחינוכיות נוספות בעיר. התרגשתי מאד לפגוש בסטודנטים ולשוחח איתם הן על מסלול לימודיהם והן על הפעילות ההתנדבותית שלהם בעיר."

 

מעבר לקרן המלגות שמעמידה העירייה בשיתוף הקריה האקדמית אונו מדי שנה, זו השנה השלישית בה ניתנו גם מלגות בשיתוף מפעל הפיס על סך 10,000 ש"ח.

ראש העיר מעניק מלגות

צילום: איתן אלחדז