בסוף השבוע הגיע לסיומו טורניר "וינגייט 5", הנחשב למאורע הספורטיבי החשוב ביותר בזירת הכדורת המקומית, המאורגן על ידי התאחדות כדורת הדשא הישראלית. שחקני מועדון הכדורת של קריית אונו זכו להישגים מרשימים בטורניר הלאומי .

התחרות שהתפרסה על פני שלוש  שבתות הגיעה לרגע השיא על כר הדשא במועדון כדורת הדשא ברמת גן. 80 שחקנים ושחקניות מכל ארבעת המועדונים לקחו חלק במשחקים, בכללם מועדון קריית אונו עם כ-20 נציגים ונציגות שהשתתפו בתחרויות היחידים, זוגות, שלשות ורביעיות.

עם סיום שלב הגמר, ולמרות תנאי מזג האוויר הקשים  רשם מועדון הכדורת קריית אונו הישגים נפלאים כשדני גל זכה במקום ה-1 בתחרות היחידים, אסף עירון, גיורא אינגבר, רונן וסרמן וישראל סנטו (מחליף) זכו במקום ה-1 בתחרות השלשות.

רן אלרום, נשיא מועדון כדורת הדשא קריית אונו: ''השחקנים והשחקניות שלנו הוכיחו יכולת יוצאת דופן, כשהם מתמודדים בהצלחה עם תנאי מזג אוויר קשים של קור ורוח לאורך כל שלבי התחרות. ברכות לשחקנים על ההישגים. עלו והצליחו''.

ממועדון הכדורת בקריית אונו נמסר כי למועדון מסורת ארוכת שנים של הצלחות ובימים אלו פותח מועדון כדורת הדשא קריית אונו את שעריו לשחקנים ושחקניות צעירים מתחת לגיל 40, כשהכוונה היא לפתוח בעתיד הקרוב חוג מתחילים ללא תשלום הכולל הדרכה, הנחיה ושימוש חופשי בציוד, על מנת להכיר את המשחק בפני קהל חדש מקריית אונו והסביבה.

הענקת הגביע

מחזיקים את הגביע

קרדיט צילום: מועדון כדורת קריית אונו