"מסע בזמן"  כך נקראת התערוכה המיוחדת של מרכז האמנויות ono.art שנפתחה לקהל הרחב בספרייה העירונית קריית אונו ובה מוצגים 33 יצירות של אמנים תושבי קריית אונו כמחווה לעירם. למעשה התערוכה אמורה הייתה להיות חלק מאירועי השמונים לקריית אונו, אך עקב הקורונה נדחתה ונפתחה רק השנה. התערוכה הוצגה לראשונה בטקס "יקיר העיר" קריית אונו ומיד בסיום הטקס הועברה לספריה ושם תוצג במשך עשרה ימים.
ישראל גל ראש העיר קריית אונו: "קריית אונו שלנו כבר בת 81 אבל זמן הוא דבר יחסי ונכון שאי אפשר לעצור אותו, אבל באמנות הכל אפשרי ואני שמח שהתערוכה שתוכננה לחגיגות השמונים יוצאת לדרך."

עמי כחלון סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס הגיע לפתיחה ואמר :" תערוכה מרגשת ומיוחדת אני גאה בכל מי שסייע ויזם את התערוכה, לא ויתרנו על היצירות ועל העבודה הרבה שהושקעה בהם, אני רוצה להודות ליעל מורי מנהלת מרכז האמנויות לשעבר שהחלה את הפרוייקט בצוותא עם האמנים  ורוצה להודות במיוחד לנטע גולד שאצרה את התערוכה בהתנדבות."

עדי לוי פאר מנהלת ono.art מרכז האמנויות של המתנ"ס המהווה בית וחממה לאמנים כבר שנים רבות סיפרה: " בעבודות נשקף לצופים בתערוכה, נופה של העיר בעבר בהווה ובעתיד, וכן כמה מהסמלים היחודיים של העיר. אמני קריית אונו יצרו כאן קולאז' מרתק של עבודות שלכולן מכנה משותף - העיר בה הם חיים ופועלים. אני שמחה שהתערוכה קיבלה מקום מכובד גם בטקס יקירי ויקירות העיר במעמד נשיא המדינה" 

התערוכה

צילום: מתנ"ס קריית אונו