יניב בוכניק

היכרות עם יו''ר עמותת הכדורגל הפועל קריית אונו, הנחשב לאחד הסמלים הבלתי מעורערים של הכדורגל בעירנו.

מי אני: בן 55, מתגורר בקריית אונו מזה כ-30 שנה. רואה חשבון ומשפטן במקצועו, בעל משרד רואי חשבון המתמחה בתחום ביקורת חקירתית ומשמש כבורר ומגשר מטעם בתי משפט. במקביל, משמש כמרצה במסגרת לימודי ראיית חשבון במספר מוסדות אקדמיים.

יו''ר עמותת הכדורגל הפועל קריית אונו (בהתנדבות) מזה  14 שנים יחד עם שאול ברשאן. החל את דרכו במועדון כשוער במחלקת הנוער, הספיק לקחת חלק בסגל הקבוצה הבוגרת במשך עונה אחת. עם שחרורו מהצבא, החל לאמן במועדון כמאמן קבוצות ילדים. מונה לתפקיד יו''ר עמותת הפועל קריית אונו בשנת 2008. אגב, בניו של יניב, יערי ומתן, הוכיחו כי התפוח לא נפל רחוק העץ, כאשר שיחקו בשורות המועדון במסגרת קבוצות הילדים והנוער.

הפועל קריית אונו: "המועדון הזה הוא חלק מנשמתי. יש כאן מועדון שהוא נוף אחר מכל מה שקיים בכדורגל שלנו. המועדון הוא מערכת משפחתית/קהילתית, כאשר כל מה שעומד לנגד עינינו הוא קידום פני כדורגל העיר ובדגש על מחלקת הנוער. זו גם הסיבה שאנחנו נותנים עדיפות לשחקני בית כחלק מהקבוצה הבוגרת".

אני מאמין: "הפועל קריית אונו שמה דגש מאז היווסדה על חינוך לערכים ומצוינות. אצלנו האדם קודם לשחקן. אחד הדברים שאני תמיד אומר למאמנים אצלנו הוא שכאשר ילד משחק במועדון שלנו, הדבר הכי חשוב שהם צריכים לקחת בחשבון, הוא שאותו ילד יחזור הביתה עם חיוך. זהו המוטו שמלווה אותנו לאורך כל הדרך וגם כך ימשיך בעתיד".

תודות: "את המועדון אני מנהל יחד עם שאול ברשאן, חבר יקר ושותף דרך. יחד אנחנו מנהלים את עמותת הכדורגל הפועל קריית אונו בנפש חפצה מזה קרוב ל-15 שנים. מעבר לכך, להצלחת המועדון שלנו יש אבות רבים. ראשית, חשוב לי לציין את שיתוף הפעולה עם עיריית קריית אונו ומנהל אגף הספורט, מר דודי מור, יחד עם מנחם צמח, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער. קרדיט גדול מגיע גם לצוות המנהל של קבוצת הבוגרים – אלי חורש, אודי כבודי והמאמן, אלי מיכאלי".

עם הפנים קדימה: ''אנחנו מחכים בכיליון עיניים לחניכת אצטדיון הכדורגל  החדש שעתיד להיות מוכן כבר בסוף העונה. אין לי ספק שהאצטדיון הזה יהווה מקפצה עבור ענף הכדורגל בעיר, כך שיוכל לקבל זריקת עידוד משמעותית שתאפשר גם למועדון שלנו לצעוד קדימה".